League of Legends

HolyPhoenix, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Riot Games

Beşiktaş Esports’un nişancısı HolyPhoenix, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini açıkladı.

Ülkemizin Zienot ile birlikte en iyi nişancıları arasında gösterilen HolyPhoenix VFŞL’nin yanında yurt dışı tecrübesi de yaşamış bir isim. EU CS ve LVP’de forma giyen oyuncu Dark Passage ile ilk kez Worlds’e katılan oyuncular arasında yer alıyor. Genelde oynadığı takımların ana taşıyıcısı konumunda olan nişancı son üç mevsimdir Beşiktaş Esports forması giyiyordu. Tecrübeli oyuncu Twitter üstünden yaptığı açıklamada takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Proyfesyonel oyunculuk kariyerine 2012 yılında Dark Passage ile başlayan oyuncu o dönemler ligimizin en iyi nişancısı olarak anılıyordu. Kariyeri boyunca Dark Passage, Aces High Esports Club, Copenhagen Wolves Academy, HWA Gaming, Team Huma, Crew Esports Club, Thunder X3 Baskonia, Royal Bandits ve Beşiktaş Esports formaları giyen Holy birçok şampiyonluk yaşadı. Tecrübeli nişancı bir kez de Worlds’e katıldı.

Beşte beşleriyle de tanınan HolyPhoenix son üç mevsimdir Beşiktaş Esports bünyesinde yer alıyordu. İlk olarak Yükselme Ligi şampiyona olan ekip son iki mevsimdir VFŞL’de mücadele ediyor. Yönetim Holy’nin çevresine yerleştirdiği genç oyuncularla birlikte çeyrek final görmeyi başardı. Kaptan Holy ise takımın ana taşıyıcısı olarak iyi iş çıkardı. HolyPhoenix’in paylaşımına göre oyuncu her bölgeden teklifleri değerlendireceğini açıkladı.

Bakalım Holy, gelecek mevsim VFŞL’de mi kalacak yoksa yurt dışında bir ekibe mi gidecek?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir