League of Legends

Havan Liberty Gaming, Tockers ve Zantins’i transfer etti

Riot Games

Brezilya İkinci Ligi olan BRCC ekibi Havan Liberty Gaming, destek Tockers ve üst koridor Zantins’le anlaştığını duyurdu.

Brezilya’da transfer sezonu bir hayli hızlı geçiyor. Ligin önemli oyuncular adeta önceden sözleşmiş gibi farklı takımlara transfer oluyor. Bu durum Havan Liberty Gaming için de aynı şekilde işledi. Takım geçtiğimiz gün koç ekibine Halier ve Raven’ı takviye ettiğini duyurmuştu. Haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Transfer yapmaya devam eden ekip yeni mevsim öncesi iddialı bir kadro kurdu. Orta koridora son olarak Vivo Keyd forması giyen Tockers ile anlaşan ekip üst koridora ise Zantins’i transfer etti.

Tockers, INTZ Esports yıllarında Brezilya’da öismini iyi duyurdu. Orta koridorun o dönemki performansı bir hayli dominanttı. Ardından RED Canids’e transfer olan orta koridor eski oyununa yakın bir performans sergiledi. Son olarak Vivo Keyd ile anlaşan oyuncunun kariyerinde bir düşüş başladı. Vivo Keyd geçtiğimiz mevsim lig düştü ve Tockers takımdan ayrılıp Havan Liberty Gaming ile anlaştı.

Zantins ise yaklaşık 3 yıldır KaBuM Esports forması giyiyordu. Bu transfer döneminde Brezilya’nın büyük oyuncularının aradığı yeni heyecan tufanına kapılan üst koridor KaBuM’dan ayrılarak Havan Libert Gaming’le anlaştı. Ülkenin en bilinir üst koridorlarından olan oyuncu lig aşamsında farkını ortaya koyacaktır.

Havan Libert Gaming, Brezilya İkinci Ligi olan BRCC’de mücadele ediyor. Yeni sezon öncesi kesenin ağzını açan ekip CBLOL’e çıkmak için önemli yatırımlar yaptı. Bakalım HLG bunu başarabilecek mi?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir