League of Legends

Gangplank oyuna geri döndü

League of Legends’da bir süredir devam eden Bilgewater etkinliği kapsamında oyunda çok sayıda enteresan olayla karşılaşmış, en son Gangplank öldüğünde de ciddi şekilde şaşırmıştık.

League of Legends’da daha önce hiçbir zaman bir şampiyon aramızdan ayrılmamıştı, sürekli yenileri gelmiş, hiçbiri ölmemişti. Riot Games ise Gangplank’a bir de kapsamlı bir güncellenme göndermesinden kısa bir süre sonra şampiyonu Bilgewater etkinlikleri kapsamında öldürüp ve devre dışı bırakmaya karar vermişti. Bununla birlikte bir de Yeraltı Kapışması adında oyun modu gelmişti.

Neyse ki tüm bu günler sona erdi ve Gangplank nihayet oyuna geri döndü. Şampiyonun geri dönmesiyle beraber Bilgewater etkinliğinde sona doğru yaklaşıldı. Gangplank’in geri dönüşünü kutlamak isteyen Riot Games ise yeni bir etkinlik daha başlattı. Hikayesi ve temasıyla diğer etkinliklere oranla daha farklı olan Bilgewater: Hırçın Dalgalar etkinliği kapsamında Gangplank’e sahip olan ve etkinlik süresince bir maç oynamış her oyuncu Kaptan Gangplank kostümünü ücretsiz olarak elde edecek. Bilgewater: Hırçın Dalgalar ile gelen kostüm paketleri, Riot Games Ürünleri, yeni oyun modu, simge ödülleri ve paketleri ise önümüzdeki hafta sona ermiş olacak. Kaptan Gangplank’i ücretsiz olarak kostümlerinize eklemek ya da diğer Bilgewater ödüllerini kazanmak için 10 Ağustos saat 12.00’a kadar vaktiniz olduğunu hatırlatalım.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir