League of Legends

Galakticos, yeni oyuncularını başvuru üstünden değerlendirecek

Başarısız bir sezon geçiren Galakticos, Twitter üstünden paylaşılan başvuru formuyla yeni oyuncuları kabul edecek.

Büyük umutlarla yapılan transferlerin üstüne şanssızlıklarla dolu bir mevsim geçiren Galakticos, önümüzdeki sezon için yeni oyuncular arıyor. Sezon başında Doxy, Trick, Naru, Ruvelius, Zergsting beşlisiyle kağıt üstünde en iyi kadrolardan birini kuran ekip sezonun belli bir kısmını 4 akademi oyuncusuyla oynamıştı. Playoff umutları erken biten Galakticos, ligi Bursaspor Esports’un üstünde 9. sırada bitirdi. 18 maçta sadece 2 galibiyet gören organizasyon tam 16 kere Vadi’den mağlup ayrıldı.

Ruvelius’un aldığı ceza Galakticos’un bütün planlarını bozdu diyebiliriz. Takım bu mevsim hem maddi hem de manevi yönden büyük zarar gördü. Ayrılan bütçeye kıyasla alınan başarı bir teraziye konsa muhtemelen ortaya üzücü bir görüntü çıkar. Başvuru formunun paylaşıldığı gönderide akademi veya as takım olduğu belirtilmedi. LOL takımı için oyuncu arayan Galakticos anlaşılan iki kadro için de yeni oyunculara kapısını açmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde Ruvelius, Elwind’in yayınında Galakticos ile bir mevsim daha devam edebileceğini belirtmişti. Bu mevsimki performansa göre Ruvelius ve 4 akademi oyuncusu ligde pek bir şey yapamıyor. Nişancı, yeteneği ve tecrübesiyle takımı yönetmeye çalışsa da beş tecrübeli oyuncuya karşı elinden bir şey gelmiyor.

Organizasyonun önümüzdeki mevsim için nasıl planları olduğu henüz belli değil. Takımın hedeflerinin ne yönde olduğu gelecek sezonki yapılanmayı da bizlere gösterecektir. Yeniden bir rüya takım kurulur mu yoksa genç oyunculara mı yer verilir bunu zaman gösterecek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir