League of Legends

Flaxxish, Galakticos’tan ayrıldı

Riot Games

Doxy’nin yerine transfer edilen üst koridor Flaxxish, Galakticos’tan ayrıldığını açıkladı.

Flaxxish, Twitter üstünden yaptığı açıklamada serbest oyuncu olduğunu belirtti. 2 hafta önce ekibe katılan oyuncu Galakticos’un sezon başından beri sürdürdüğü kötü performansa çare olamadı. Takımla birlikte dört maça çıkan isim, özellikle son iki maçta kendisinden bekleneni veremedi. Doxy’nin yerine özellikle agresif oyunu ve maçları taşıyabilme özelliği ön plana çıkarak yapılan bu transfer amacına ulaşmadı.

Galakticos’la ilk maçına Doğuş Üniversitesi Aurora karşısında çıkan oyuncu fena sayılmayan bir Jayce performansı izletti. Buna rağmen takım olarak savaşları çok daha iyi oynayan Aurora maçtan galip çıkan taraf oldu. İkinci maçına Bursaspor Espor karşısında çıkan oyuncu bizlere çok iyi bir Vladimir oyunu izletti. Bursaspor’un bu sezonki performansını da ele alırsak aslında bu maç Galakticos için önemli bir sınav değildi. Ardından ormancı Trick’le yollarını ayıran takım Türk oyuncu Trix’le iki maça çıkıp yine galibiyet alamadı. Bu maçlardan ilkini Galatasaray’a karşı oynayan ekipte Flaxxish, çok etkisiz bir Urgot performası sergiledi. Oyuncu son maçında ise Dark Passage’a karşı Sylas seçimiyle yine varlık gösteremedi.

Bu ayrılıktan sonra takımın haftasonu oynanacak maçlara nasıl bir kadroyla çıkacağı merak ediliyor. Ormancı Trix’le bir haftalık sözleşme imzalayan takımın şu anda resmi olarak üst koridor ve ormancısı bulunmuyor. Naru, Ruvelius, Zergsting ve Husky Rider’ın durumları ise henüz belli değil. Takım genç oyuncularla yoluna devam edebilir. Önümüzdeki günlerde neler olacağını hep beraber göreceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir