League of Legends

Flame, LGD Gaming’den ayrıldı

Ünlü Koreli üst koridor oyuncusu Flame, LGD Gaming’den ayrılarak takım aradığını açıkladı. 2014 yılının başında Kore’den ayrılan ve LGD’ye transfer olan oyuncu, takımda çok fazla şans bulamamıştı.

LGD Gaming ile Bahar Mevsimi’nde ikinci olan oyuncu, Yaz Mevsimi’nde Çin Ligi’ni şampiyon bitirerek 2015 Dünya Şampiyonası’na gitmeye hak kazanmıştı. Turnuvaya favori olarak gelen takım 2-4 gibi kötü bir performans göstererek grup aşamasında şampiyonaya veda etmek durumunda kalmıştı.

Azubu ve CJ zamanlarında dünyanın en iyi üst koridor oyuncularından birisi olarak kabul edilen Flame’in, “para” yerine tekrar başarıyı önceliklerine alarak Kore’ye dönmesi bekleniyor. 23 yaşında olan oyuncu, Irelia, Kennen ve Nidalee oyunlarının dışında metaya rahatlıkla ayak uydurabilmesi, koridordaki agresif oyunları ve rakibine göre çok daha fazla farm yapması ile tanınıyor. Oynadığı takımı ağır bir şekilde taşıma özelliğine de sahip olan yıldız oyuncu, 2013 yılında Kore’de en iyi üst koridor oyuncusu seçilmişti.

Flame’in hangi takıma katılacağı konusunda birçok spekülasyon olsa da, henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Najin ve CJ organizasyonlarının dağılma noktasına geldiği bugünlerde, oyuncunun önünde çok sayıda seçenek olabilir. Yeni bir “süper takım” kurmaya çalışan LZ Incredible Miracle’ın da Flame ile ilgilenebileceği konuşulurken, oyuncunun bu takıma gitme olasılığı düşük gözüküyor. Eski performansından Çin’e gittiğinden beri uzaklaşan Flame’in Kore’ye döndükten sonra tekrardan yıldızının parlayıp parlamayacağını hep birlikte göreceğiz.

Takımların en güncel kadroları, tüm transfer haberleri için Dev League of Legends 2015 Transfer Dosyası

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir