League of Legends

Türkiye’nin yeni espor programı Misclick, S Sport’ta başlıyor

Türk televizyonlarında ilklerden biri olacak espor programı Misclick, bu Salı 18:00’de S Sport’ta başlıyor.

Ülke olarak espor konusunda dünyaya öncülük yapan bir konumda olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Riot Games’in Türkiye’ye girişiyle birlikte inanılmaz bir ivme kazanan sahne, özellikle son yıllarda yapılan yatırımlarla zirveye ulaştı. Spor kulüplerinin espor takımları açmasından dev sponsorluk ve reklam anlaşmalarına ve üniversite burslarına kadar gerçekten ülke olarak esporu ciddi şekilde benimsemiş durumdayız. Bu yatırımlara bir yenisini ise Saran Medya Grubu, yeni spor kanalı S Sport ile ekliyor.

6 Haziran’dan itibaren her Salı saat 18:00’de Zeynep “MsClick” Gençağa ve Kürşad “Regarnur” Demirer’in sunumlarıyla yeni bir espor sohbet programı başlıyor. Misclick’in ilk bölüm konuğu ise 5Mid’in kurucularından Zafer “aelfinn” Zırhlı.

Hali hazırda yakından tanıdığımız, maçlardaki samimi anlatımı ve keyifli üslubuyla tüm seyircilerin sevgisini toplayan Regarnur, Riot Games’de bu mevsim itibariyle maç sonu röportajlarında izlemeye başladığımız, sahnenin profesyonel tarafta tanınan isimlerinden MsClick’e eşlik ederek League of Legends ve esporu televizyon ekranlarına taşıyacak. Her hafta espor camiasında tanınan isimlerin konuk olacağı Misclick’te oldukça keyifli ve dolu dolu bir sohbetin bizleri beklediğini şimdiden söyleyebiliriz.

Heyecanla beklediğimiz Misclick’in ilk bölümünü kaçırmamanızı şiddetle öneriyoruz. Programı sosyal medyada Twitter ve Facebook hesaplarından takip edebilirsiniz. S Sport’u ise Digiturk, D-Smart ve Turkcell TV+’tan izleyebilirsiniz.

5Mid olarak Misclick ekibine ve ilk bölüm konuğu, bir tanemiz Zafer Zırhlı’ya şimdiden bol şans ve iyi eğlenceler diliyoruz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Yorumcu Draven

    6 Haziran 2017 at 13:00

    İşte beklediğim haberrrrrrrrr !

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir