League of Legends

Dark Passage’ın IEM Gyeonggi 2016 kadrosu belli oldu

Bu yıl ilk defa düzenlenecek olan IEM Gyeonggi 2016 için Challenger elemelerine katılacak olan Dark Passage’ın kadrosu belli oldu. Kadroda geçtiğimiz mevsim sonunda Beşiktaş’tan transfer olan Immortoru ve Rogu dışında sürpriz isimler bulunuyor.

16-18 Aralık tarihleri arasında Kore’nin Gyeonggi şehrinde düzenlenecek olan Intel Extreme Master turnuvasında mücadele etmek için Challenger elemelerine katılacak olan Dark Passage’ın kadrosu belli oldu. TBF 2016 Şampiyonu olduktan sonra Caps ve Xerxe ile yollarını ayıran takım bu oyuncular ile IWCQ’da yaş probleminden dolayı oynayamamıştı. Orman ve orta koridora Kirei ve CozQ’yu getiren ve bu oyuncularla IWCQ’da final mücadelesinde INTZ’e yenilerek Worlds biletini kaçıran takımın 2017 kadrosu hala tam olarak belli değil. Mevsim sonu Immortoru‘yu kadrosuna katan takım son olarak nişancı pozisyonuna daha önce de DP’de oynayan Holyphoenix‘i transfer etti.

Takımın orta koridor ve nişancı pozisyonlarındaki oyuncular belli olsa da diğer oyuncular önümüzdeki mevsim için hala belirlenmiş değil. Öte yandan takım IEM Gyeonggi 2016 için destek rolünde Rogu ile devam edecek. Orman rolüne ise EU LCS’ten de tanıdığımız k0u‘yu getiren takım, son olarak üst koridorda Phaxi ile mücadele edecek. k0u’yu daha önce GIANTS ve Copenhagen Wolves takımlarından tanısakda Phaxi herkes için yeni bir isim. Profesyonel tecrübesi olmayan Sloven oyuncu elemelerde Elwind yerine mücadele edecek. Elwind ise takım Kore biletini aldığı takdirde kadroda olmaya devam edecek.

DP’nin k0u hamlesi, bu turnuva için olsa bile, hiç de fena gözükmüyor. Öte yandan Elwind’in bir süre “dinlenecek” olması camia adına sürpriz haberdi. Uzun bir süredir Elwind’in DP’den ayrılacağı dedikoduları bulunuyordu. Dedikodular çok ciddiye alınmasa da oyuncunun elemelerde oynamayışı söylentileri arttıracağa benziyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir