League of Legends

Dark Passage, Hioss ve Ruve Sama ile ilgileniyor

Riot Games

Geçtiğimiz yılı büyük bir hayal kırıklığı ile tamamlayan Dark Passage, yeni sezon için kadro mühendisliğine başladı. Henüz resmileşen hiçbir şey bulunmasa da aldığımız duyumlara göre takım üst koridor için Hioss ile, nişancı rolü için ise Ruve Sama ile ilgileniyor.

Resmi olarak herhangi bir transfer dönemi olmamasına rağmen Türkiye Şampiyonluk Ligi oyuncularının hemen hemen hepsinini takımlar ile sözleşmesi 24 Kasım tarihinde bitiyor. Doğal olarak bu tarihten sonra transfer piyasasının hareketlenmesi beklense de şimdiden takımlar planlarına göre hareket etmeye başladı. Geçtiğimiz gün BAUSuperMassive’in destek pozisyonu için Zergsting ile ilgilendiğini duyurmuştuk. Şimdi ise ligimizin en köklü Dark Passage, üst koridor için Hioss, nişancı rolü için ise Ruve Sama ile ilgileniyor.

2017 Yaz Mevsimi’ne kötü bir şekilde başlayan DP, ligin son haftasında iddialı transferler gerçekleştirmiş ve ŞL’ye tutunmayı başarmıştı. Takımdan herkesin beklentisi büyük olmasına rağmen iki mevsim üst üste hayal kırıklığı yaşanması herkesi üzmüştü. Üst koridorunda Broken Blade ile başlayan DP, sonrasında ise Galakticos ile bir takas gerçekleştirmiş ve Marshall’ı kadrosuna katmıştı. Yaz Mevsimi’nin yıldız oyuncularından Hioss ise DP için harika bir transfer olacaktır. Kış Mevsimi’nde kısa bir süre takımda kendisine yer bulan Hioss, sonrasında P3P’e transfer olmuştu.

Yaz Mevsimi Hioss için iyi geçse de Ruve Sama için mükemmel geçti diyebiliriz. Kariyerinin en iyi performansını ortaya koyan Ruve, daha olgun ve daha bilinçli bir şekilde oynadığında neler başarabildiğini herkese kanıtladı. Eğer bu iki transfer gerçekleşirse DP’nin yabancı hakkını orta koridor ve ormanda kullanma ihtimalinin yüksek olduğunu da ekleyelim.

2 Yorum

2 Comments

  1. Older

    18 Ekim 2017 at 23:52

    Reddedilme sebebi nedir acaba ? Çok merak ettim

  2. mağara bekçisi

    18 Ekim 2017 at 23:38

    Mağara. Ruve DP’yle imzaladı bile, galiba en son siz duymuşsunuz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir