League of Legends

Dark Passage, 2021 Kış Mevsimi kadrosunu duyurdu

Dark Passage

Dark Passage yeni yılın ilk gününde fabFabulous, Typhoon, Köfte, Coldraa ve Pbd’den oluşan 2021 Kış Mevsimi kadrosunu duyurdu.

2020’de yeniden yapılanmaya giden köklü organizasyon genç oyunculara yatırım yapma kararı aldı. Juuzou, WaenA ve Absolute gibi isimlere kadrosunda yer veren ekip beklentilerin üstünde sonuçlar aldı. Bu yıl da aynı stratejiyle devam etme kararı alan DP, 2021 Kış Mevsimi’nde Vadi’eye ineceği, kadroyu duyurdu. fabFabulous, Typhoon, Köfte, Coldraa ve Pbd gelecek mevsim Dark Passage forması giyecek.

Üst koridor fabFabulous sahnenin en eski oyuncularından bir tanesi. Dark Passage efsanesi uzun bir aranın ardından takıma dönme kararı aldı ve kadrodaki oyunculara “abilik” etmeye geldi. Ormancı Typhoon geçtiğimiz mevsim Royal Youth forması giymişti. Akademi kadrosunda başlayan kariyeri, as takımda devam etti.

DP’nin orta koridor tercihi Köfte’den yana oldu. Köfte Galatasaray Espor ile bireysel olarak iyi performanslar sergilemişti. Kadronun kağıt üstündeki en iddialı ve gelecek vadeden bölgesi ise alt koridor olarak ön planda. Geleceğin en iyi nişancılarından biri olması beklenen Coldraa ve artık tecrübeli sayılabilecek destek Pbd haritanın alt kısmında mücadele edecek. Bu ikilinin performansının takım açısından bir hayli önemli olacağını belirtmekte fayda var.

Dark Passage’ın yine playoff yapabilecek bir kadro kurduğunu söylemek mümkün. Tabii bu beşlinin tavanı çok yüksek. Kış Mevsimi’nde olmasa da Yaz Mevsimi’nde önemli başarılar gelebilir. Fab’ın takıma oyun içinde ve dışındaki katkısı da bir hayli değerli olacaktır.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir