League of Legends

Corn, Vici Gaming’e transfer oldu

Vici Gaming

Son olarak Victory Five forması giyen orta koridor Corn, Yaz Mevsimi için Vici Gaming’le anlaştı.

Corn, esporu uzun süreli takip eden izleyicilerin kulağına bir yerden tanıdık gelecektir. Çinli orta koridor kariyerinin ilk dönemlerinde önemli başarılar elde etmiş birisi. Bir dönem Çin’in en iyi orta koridorları arasında gösterilen oyuncu uzun süredir isminden fazla bahsettirmedi. Profesyonel oyunculuk kariyerine ülkesinde devam eden orta koridor Victory Five ile geçirdiği başarısız mevsimin ardından takımdan ayrılma kararı aldı. Corn’un sıradaki durağı Vici Gaming oldu.

Star Horn Royal Club ile başlayan kariyerine önemli başarılar sığdırmayı başaran Corn hiç LPL şampiyonu olamadı ancak takımıyla lig üçüncüsü olmayı başardı. 2014 yılında bu sayede Worlds’e gitmeyi başaran oyuncu takımıyla finale kadar yükseldi. O zamanın güçlü ekiplerinden Samsung White, finalde Star Horn Royal Club’ı 3-1’le geçerek kupaya uzanan taraf oldu. O dönem Uzi ve inSec gibi önemli oyuncularla aynı takımda bulunan Corn önemli tecrübeler edindi.

Oyuncunun kariyeri bu noktadan sonra düşüşe başladı. Uzi’nin takımdan ayrılmasıyla liden düşen SHRC, kötü zamanlar geçirdi. Corn ise takımdan ayrılarak şansını farklı Çin ekiplerinde deneme kararı aldı. Team King, Newbee, Topsports Gaming ve Victory Five formaları giyen orta koridor Yaz Mevsimi için Vici Gaming’le anlaşma sağladı. Oyuncu uzun süredir göze çarpan bir performans sergileyemedi.

Vici Gaming bu transferle birlikte kadrodaki orta koridor sayısını 3’e çıkardı. Ian, Jay ve Corn formayı kapabilmek için mücadele edecek. Bakalım takımın bu mevsim göstereceği performans nasıl olacak?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir