League of Legends

Berentt, Dark Passage’la yeniden anlaştı

Dark Passage

Geçtiğimiz mevsim Dark Passage Akademi takımında yer alan orta koridor Berentt, gelecek mevsim VFŞL kadrosunda yer alacak.

Dark Passage yeni transferlerini arka arkaya açıklamaya başladı. Öncelikle üst koridora son olarak Üniversite Ligi’nde şampiyon olan genç oyuncu Juuzou’yu transfer eden ekip, tecrübeli ormancısı Crystal’ı bırakmama kararı aldı. DP’nin orta ve alt koridoru da bir hayli merak ediliyordu. Takım orta koridor transferini açıkladı. Geçtiğimiz mevsimi akademi kadrosunda geçiren Berentt, gelecek mevsim as kadroda yer alacak.

Kariyerine 2016 yılında başlayan Berentt kısa bir süre ormancı rolünde oynadı. Ardından güncel pozisyonu orta koridora geçen oyuncu Yükselme Ligi’nde Çilekler forması giydi. Çilekler’le lige çıkamayan oyuncu takımdan ayrılma kararı aldı. Genç oyuncunun bir sonraki durağı Dark Passage oldu. Panky, Kirei ve Humaoid’li kadroda yer alan isim destek ve nişancı rollerinde oynadı. O zamanki metaya uyum sağlayan oyuncu takımı için elini taşın altına koymayı bildi.

Geçtiğimiz mevsim başında Saulius’la problemler yaşayan Dark Passage lig maçlarına bir süre Berentt’le çıktı. Genç orta koridorun okulunu bitirmek istemesi bu birlikteliğin devamının gelmesine engel oldu. Orta koridor oyuncusu sezonu akademi takımında bitirdi.

Takımın bu mevsim yabancı hakkını kullanmadan 5 yerli oyuncuyla mücadele etmesi bekleniyor. Son transferler nişancı ve destek pozisyonuna gelecek. Aynı zamanda akademi kadrosu da henüz belli değil. Bakalım gelecek mevsim nasıl bir Dark Passage izleyeceğiz?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir