League of Legends

BAUSuperMassive, Dark Passage.Dominos’u mağlup etti

Lider BAUSuperMassive ile Dark Passage.Dominos’un mücadelesinde gülen taraf BAUSuperMassive oldu. 

Kış Mevsimi heyecanının bitmesine iki hafta kala lig sıralamasında işler iyice karıştı. Sıralama ile hiçbir problemi olmayan BAUSuperMassive karşılaşmaya Camille, Skarner, Galio, Sivir, Thresh beşiyle çıktı. Kaza kurşunu yiyip son sıralar ile arasının kapanmasını istemeyen Dark Passage.Dominos Fiora, Olaf, Corki, Ezreal, Alistar kompozisyonunu kurdu.

Kompozisyonlardan sıkıcı geçmeyeceği belli olan karşılaşma, lig ortalamamızın çok üstünde bir tempo ile başladı. Neredeyse dakika başına bir skor alınan mücadelenin ilk dakikalarından itibaren aksiyon durmadı. Alt koridordaki ikiye ikide alınan karşılı birer skoru üçer dörder kişilik takım savaşları izledi. Camille ve Fiora’nın Işınlan büyülerinin yanında Galio ve Corki gibi iki mobil şampiyon da üzerlerine düşeni yapınca oyunun her saniyesinde bol skor vardı.

Neredeyse denk geçen erken oyunun ardından orta oyunda üstünlüğü ele alan BAUSuperMassive, Zeitnot’un 5/0/11 ile yıldızlaştığı maçta rakibine nefes aldırmadı. Marshall’ın oyunu kazanma çabalarına karşın yapılan tüm takım savaşlarından üstün çıkan lider, 21. galibiyetini hanesine yazdırmış oldu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir