League of Legends

Avenuee, Beşiktaş’tan ayrıldı

Beşiktaş’ın bu yıl kadrosuna kattığı orta koridor oyuncusu Avenuee, takımdan ayrıldığını açıkladı.

2015 sezonunun yaz mevsiminde Fnatic Academy’den takıma dahil olan Avenuee takımla yollarını ayırdı. Hatırlayacağınız üzere Beşiktaş takımı bahar mevsiminde çok iyi bir performans ortaya koyuyordu ama bireysel anlamda takımda bazı sıkıntılar göze çarpıyordu. Theokoles’in performansı eleştirilirken, Energy’nin de şampiyon havuzunun az olması gibi konular sık sık dile getiriliyordu. Yaz mevsimine geldiğimizde ise beklenen olmuş ve bu iki isim takımdan gönderilmişti. Ormana Taikki gelirken orta koridor ise Avenuee’ya emanet edilmişti.

https://www.facebook.com/avenueelol/posts/424867131037147

Energy’e oranla şampiyon havuzu daha geniş olan oyuncu yeteneği ile de ön plana çıkıyordu. Ligde başarılı oyunlar geçiren Avenuee, özellikle Türkiye Büyük Finali’nde Beşiktaş adına en iyi isimlerdendi.

Şu an için Türk oyuncunun takımdan ayrılma nedeni bilinmiyor. Kendi Facebook sayfasında yaptığı açıklamada ayrıldığını duyuran yıldız oyuncu, takım arkadaşlarına da teşekkür etti. Bununla birlikte Beşiktaş’tan ayrılan oyuncu sayısı dörde çıktı. Nardeus ve Taikki 3sUP takımına transfer olurken, Dumbledoge ile henüz yeni bir sözleşme imzalanmadı.

Beşiktaş tarafından da konu ile alakalı bir açıklama gelmemesi enteresan oldu diyebiliriz. Oyuncularını tek tek kaybeden takımın buna karşılık neler yapacağı büyük merak konusu. Kulislerde Beşiktaş’ın dağılacağı ve ligdeki yerini yıldız oyuncuların kuracağı süper takıma bırakılacağı konuşuluyor. Gelişmeleri merakla ve pür dikkat takip ederek sizlere aktaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Takımların en güncel kadroları, tüm transfer haberleri için Dev League of Legends 2015 Transfer Dosyası

2 Yorum

2 Comments

  1. Kobalt Try

    7 Aralık 2015 at 22:42

    teşekkürler 5 mid <3

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir