League of Legends

Aşama 2 rünler 1 IP oluyor

Özellikle League of Legends’a yeni başlayan oyuncuların sıklıkla kullandığı Aşama 2 rünleri, 18 Mayıs tarihinden itibaren 1 IP olarak satılacak. Riot Games’in yaptığı açıklamaya göre Aşama 1 rünler ise yine aynı tarihte oyundan kaldırılacak.

Riot Games’in oyuna yeni başlayan oyunculara gelişimleri için doğru ortamı sağlayamadığı uzun zamandır tartışılmaktaydı. Sonunda buna dair adımlar atan Riot, ilk hamlesini geçtiğimiz yamada yapmıştı. Değişen tecrübe puanları sayesinde oyuncular artık 30. seviyeye gelmek için normalde gerekenin yarısı kadar tecrübe toplamak zorunda. Dünkü açıklama ise çok daha büyük bir anlam ifade ediyor.

30. seviyeye kadar kullanılan Aşama 2 rünleri, gelecek aydan itibaren 1 IP olarak satılacak. Oyuncular bu rünlere 1. seviyede de ulaşabilecek. Bununla beraber neredeyse hiç kullanılmayan Aşama 1 rünleri de oyundan kaldırılacak. Riot Games bu hamle ile yeni oyuncuların oyuna daha çabuk ısınmasını amaçlarken, yeni bir hesap ile oynamak isteyen League of Legends oyuncularına da kolaylık sağlamayı istiyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir