League of Legends

Amazing, Fnatic Academy takımına gönderildi

Fnatic, Broxah’ın LCS kadrosunda kalacağını duyururken, tecrübeli ormancı Amazing’in EU CS’te mücadele eden Fnatic Academy’ye gönderildiğini duyurdu.

Geçtiğimiz ay sonunda iki haftalığına Maurice “Amazing” Stückenschneider’in yerine Fnatic Academy’den as kadroya dahil edilen Mads “Broxah” Brock-Pedersen, gösterdiği başarılı performans ile izleyenlerin beğenisini toplamıştı. Bunun ardından yoluna Broxah ile devam etmek ve iyi gidişi sürdürmek isteyen Fnatic yönetimi, bugün Facebook üzerinden yaptığı açıklama ile Amazing’in akademi takımlarına yarımcı olmak için EU CS’te boy gösteren Fnatic Academy’ye gönderildiğini duyurdu. Açıklamada, Broxah’ın ligin dördüncü ve beşinci haftalarında, Amazing’in yerine takıma dahil edildiğini, ancak bu iki haftalık süreçte üstün bir performans göstererek kendilerini etkilemesi sayesinde takımda kalmaya devam edeceğini duyurdu. Yazının sonunda Amazing’in durumuna da değinen ekip, bir süre sahneden uzak kalan oyuncunun Fnatic Academy’ye gönderileceğini belirtti.

Bilindiği üzere Amazing, Fnatic takımına Kasım ayında Lee “Spirit” Da-yoon’un yerine dahil olmuştu. Geçtiğimiz sezonu başarısız tamamlayan ekip, Gamsu-Spirit ikilisiyle yollarını ayırdıktan sonra, eski oyuncusu sOAZ ve Amazing ile anlaştıklarını duyurmuştu. Ancak bu ikili ligde ilk haftalarda pek etkili olamayarak hayal kırıklığı yarattı. Oynadığı 11 maçta 2.86 KDA ile mücadele eden Amazing, skor katkısı konusunda da bu sezonun en kötü ikinci ormancısı konumunda yer alıyordu. Ardından orman için Broxah’ı takıma dahil eden Fnatic, iki haftada iki galibiyet ve bir yenilgi aldı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir