League of Legends

Amazing, 100 Thieves’e transfer oldu

100 Thieves

Son olarak Schalke 04 Akademi’nin menajerliğini yapan Amazing gelecek sezon için LCS ekibi 100 Thieves’le anlaştı.

League of Legends sahnesinin en tecrübeli oyuncularından Amazing, Schalke 04’le geçirdiği mevsimin ardından profesyonel oyunculuğa ara verip ekibin idari işleriyle ilgilenmişti. Bu süre zarfında takımla oyuncu olarak da sözleşme yapan isim son mevsiminde hiç maça çıkmadı. Amazing liderliğindeki Schalke 04 Evolution ise Almanya Ligi olan ESLM’e katılma hakkı kazandı. Profesyonel oyunculuğa yeniden dönen isim yerlisi olduğu Kuzey Amerika’ya transfer oldu. Deneyimli ormancı gelecek mevsim 100 Thieves forması giyecek.

Kariyerine 2012 yılında başlayan isim o günden bugüne birçok takımın formasını giydi. Bu takımlar: Absolute Legends Alpha, Team Acer, Peculiar Gaming, Against All Authority, Copenhagen Wolves, TSM, Origen, Fnatic, Mysterious Monkeys ve Schalke 04. Fnatic’te oynarken başarılı performansı TSM’in ilgisini çekince oyuncu kariyerinde ilk kez Kuzey Amerika’ya transfer oldu. Amazing ilk şampiyonluğunu da burada yaşadı ve Worlds’e giden TSM turnuvaya çeyrek finalde veda etti.

Almanya doğumlu ormancının en büyük başarısı ise Origen zamanında geldi. EU LCS’i ikinci sırada bitiren ekip Gauntlet Turnuvası’nda şampiyon olarak Worlds’e gitme hakkı kazandı ve turnuvada harika bir performans gösteren Avrupa temsilcisi yarı finale kadar çıktı. 100 Thieves geçtiğimiz mevsimi vasat geçirdi diyebiliriz. Bang, Ssumday ve Aphromoo gibi iismleri kadrosunda bulunduran takım LCS’te sonuncu oldu.

Amazing’in tecrübesi oyun içi kararlarda bir hayli etkili olacaktır. Bakalım 100 Thieves gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek ?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir