Hearthstone

StrifeCro ve Rase, Hearthstone Grandmasters ‘a katılacak mı?

Inven Global‘e göre, StrifeCro ve RaseHearthstone Grandmasters ‘a Amerikalılar sırasından dahil olacak.

Söylenti mi gerçek mi?

Daha bir hafta önceye kadar Inven Global, Hearthstone Grandsmasters’ın açılış sezonuna dair sızdırılan detayları paylaşmıştı ve bu haberler birkaç gün önce onaylanmıştı. Inven Global’e göre bu hafta etkinlik hakkında daha fazla söylenti gelmeye başladı ve yetkililer nihayetinde, Luca “Rase” Guerra ve Cong “StrifeCro” Shu adlı oyuncuların, Hearthstone Grandmasters turnuvasına Amerika bölgesinden katılacağını doğruladı. 

Rase, 2018 yılında, Copa America’da üstünlük sağlamış ve Summer Championships’e katılma şansı elde ederek yükselişe geçmişti. Bir de üstüne üstlük, kendisi ve ülkesinin insanları (countrymen) Blizzcon’s Hearthstone Global Games’de gümüş madalya kazandılar. StrifeCro ise daha sessiz zamanlar geçiriyor rekabetçi cazibe açısından, yine de bugün hâlâ Hearthstone efsanelerinden biri olarak tanınıyor.

Herathstone Grandmasters adaylarını World Championship’te alınan dereceler belirleyecek

Hearthstone Grandmasters sistemi bölge başına on altı oyuncuya sahip olacağından ve on beşi Hearthstone Dünya Şampiyonası’ndan önce belirlendiğinden, hem Avrupa’nın hem de Amerika’nın listesinin tamamlandığı görülüyor. Son davet yaklaşmakta olan Hearthstone World Championships 2019’da kendi bölgelerinde en yüksek dereceyi yapanlara gidecek. Aynı zamanda, Inven Global’in öğrendiğine göre, eğer Muzzy, bloodyface ve justsaiyan gibi oyuncular turnuvada kötü dereceler yaparlarsa, onların önceden belirlenmiş davetleri Fei “ETC” Liang’e gidecek.

Böylelikle Avrupa ve Amerika listesi şu şekilde olacak:

Turnuva hakkındaki gelişmeleri takip etmek için 5Mid ile kalın!

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir