Hearthstone

Hearthstone ‘a Yeni Kartlar ve Mekanikler Geliyor: Rise Of Shadows

Hearthstone: Heroes of Warcraft 2019 yılında çıkaracağı ilk paketi duyurdu. Rise Of Shadows 9 Nisan’dan itibaren mağazadaki yerini alacak.

Rise Of Shadows 135 karttan oluşacak ve oyuna yeni mekanikler getirecek. Yeni gelen kartlarla birlikte oyunun hikayesinde de birtakım değişiklikler olacak. Bu paketle beraber oyuncular ilk kez kötülerin tarafında yer alacak.

Paketin ön satışı 18 Mart itibariyle başladı. Alım yapmak isteyen oyuncuları iki farklı kart paketi bekliyor. İlk ön satış paketi 50 karttan oluşuyor ve bir rastgele Legendary kart ve Jewel Of Lazuk kart arkalığı içeriyor. Diğer bir paket olan Mega Bundle da ise rastgele bir Golden Legendary, Jewel Of Lazuk kart arkalığı ve yeni Priest Herosu olan Madam Lazuk sahibi olabilecekler.

Rise Of Shadows paketi yeni başlayacak hikayenin ilk parçası olacak. Bu hikayede League Of Explorers da yenilen Baş Hırsız Rafaam, yıllarca bekleyip League Of E.V.I.L takımını kurar. King Toggwaggle, Madam Lazul, Dr Boom gibi isimlerle Hearthstone severlere birbirinden farklı sürprizler sunmayı planlıyorlar.

Blizzard Entertainment Başkanı J. Allen Brack genişleme paketi hakkında, ”Hearthstone’da oyunu sevenlerin favorisi haline gelmiş bir dizi kötü adamımız var ve Rise Of Shadows’un tamamen bu karakterler ekseninde döndüğünü görmek heyecan verici. Oyunseverlerin yeni eklenti paketimizle gelen şeytani kartları denemeleri için sabırsızlanıyoruz.”

Yeni Mekanik: Twinspell

Açıklanan yeni kartlarla beraber oyuna yeni bir mekanik de geliyor. Twinspell kartlarını kullandığımız zaman bize yaptığımız büyünün bir kopyasını veriyor.O kopya kartı ister aynı tur ister daha sonraki turlarda kullanabiliyoruz. İşte açıklanan Twinspell kartlarından bir örnek:

hearthstone--rise-of-shadows

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir