Haber

Ünlü moda markası Armani Exchange, Mkers’a sponsor oldu

İtalyan espor organizasyonu Mkers, yeni bir sponsorluk anlaşmasının bir parçası olarak, moda markası Armani Exchange’in küresel elçisi olarak seçildi.

Espor pazarının büyümesiyle birlikte pek çok farklı alandan marka da espor organizasyonlarıyla sponsorluk anlamında işbirliği içerisinde olmaya çalışıyor. Ülkemizinden çıkan BEKO’nun League of Legends’ın Avrupa ligi olan LEC’e sponsor olması, Master Card’ın Riot Games ile işbirliği içerisinde bulunması, Pringles’in espor ve oyun dünyasına yönelik reklam çalışmalarında bulunması bu yüzden şaşırtıcı değil.

Espor dünyasının içerisindeki sponsorluk anlaşmalarına ise bugün itibarıyla bir yenisi eklendi. Ünlü İtalyan espor organizasyonu Mkers, yine İtalyan bir moda markası olan Armani Exchange ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Armani Exchange ünlü espor organizasyonun forma sponsoru oldu. Armani’nin logosu, organizasyonun logosunun önünde yer alacak.

Mkers’ın CEO’su Paolo Cisario ise sponsorluk anlaşması hakkında şunları söyledi: Armani Exchange gibi prestijli bir marka tarafından seçilen ilk e-spor takımı olduğumuz için gurur duyuyoruz. Bu başarı şu ana kadar sürdürdüğümüz her türlü çabanın bir ödülüdür ve sadece bize ve projemize inanan yatırımcılara değil, aynı zamanda tüm İtalyan e-spor endüstrisine de büyük bir güvenilirlik kazandıracaktır. Şimdi asıl zorluk somut sonuçlar elde etmek olacaktır.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir