Haber

Tavern Heroes Turnuvası başlıyor

2016 Hearthstone Dünya Şampiyonası’nın başlangıç aşaması olan Tavern Heroes Turnuvası başlıyor. Tavern Heroes turnuvası ile başlayan ve Spring Preliminareies ile devam eden Spring Hearthstone Şampiyonası 13-15 Mayıs tarihlerinde oynanacak.

1.000.000 dolar ödül havuzuna sahip olan 2016 Hearthstone Dünya Şampiyonası’nın ilk aşaması Tavern Heroes, açık elemelerle birlikte başlayacak. İstanbul Kadıköy’deki Dark Passage Gaming Center’da düzenlenecek olan turnuva, Türk HS oyuncuları için kaçırılmayacak bir fırsat. Turnuvaya katılan oyuncular Avrupa’nın farklı bölgelerinde yapılan Fireside Gathering turnuvasına katılan oyuncular ile eşleşecek. Turnuvanın katılımcıları ise Dünya Şampiyonası’na katılımın en önemli ayağı olan Spring Preliminaries’de ülkesini temsil etme hakkı kazanacak.

Avrupa sıralamasında ilk 128’e giren oyuncuların mücadele edeceği Spring Preliminaries’de, bu oyuncularla beraber Tavern Heroes turnuvasında ilk 32’ye giren oyuncular da mücadele edecek. Türkiye Spring Preliminaries 14-15 Mayıs tarihleri arasında Dark Passage Gaming Center’da düzenlenecekken, bu turnuvada ilk 8’e kalan oyuncular 100.000 dolarlık ödül havuzuna sahip olan HCT Spring Championship’e katılma hakkı kazanıyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir