Haber

Razer, Evil Geniuses’a tekrar sponsor oluyor

Bilgisayar oyuncuları için yüksek kaliteli ekipmanlar üretmek için kurulan Razer, Kuzey Amerikalı espor organizasyonu Evil Geniuses’a ‘tekrar’ sponsor oluyor.

1999 yılında Kuzey Amerika’da kurulan Evil Geniuses, espor dünyasının en eski ve dolayısıyla en köklü ekiplerinin başında geliyor. Takım şu ana değin pek çok farklı oyunda pek çok farklı başarıya imza attı. Son altı yıldır ise Dota 2’yi domine eden organizasyonların başında geliyorlar. Bir süre League of Legends sahnesinde de aktif bir şekilde faaliyet gösteren organizasyon, 2013-2014 yıllarında oyunun Avrupa ayağında oldukça etkili bir takım kurmuştu.

Evil Geniuses, League of Legends 2013-2014 yılı kadrosu

Razer ile Evil Geniuses’ın işbirliği ise uzun yıllara dayanıyor. Takım 2013-2015 yılları arasında ünlü firma ile işbirliği içerisindeydi, ta ki organizasyon bir başka ekipman markası Steel Series ile anlaşana değin. Razer zaten halihazırda oyun dünyasının merkezinde yer alan ekipman firmalarından biri. Ürettiği kulaklıklar, mouselar, klavyeler vs. profesyonel oyuncuların kullanmaktan yana sıkıntı yaşamadığı birincil kalitede ürünler. Razer sağladığı hem bu ‘organik’ reklam ile hem de espor ve oyun dünyasına yönelik yaptığı yatırımlar ile oyuncuların ekipmanlar için tercih ettiği birincil markalardan biri oldu geçtiğimiz yıllarda.

Razer şimdi Evil Geniuses ile iki yıllık daha sponsorluk anlaşması imzaladı.

Razer’ın basın açıklamasında firmanın küresel direktörü David Tse konuştu. Yönetici, “Team Razer, Evil Geniuses’la esporun en yüksek düzeyinde ortaklık yapmaktan gurur duyuyor” dedi. “Her zaman tutku ve bağlılıklarından ilham alıyoruz ve ortaklığımız en iyi teknoloji ve yeteneklerle desteklenecek.”

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir