Haber

Mora, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Riot Games

Galatasaray Espor’un koçu Mora, takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Mora, ligimize daha önce de gelmiş bir isim. Yayımladığı, kariyerini özetleyen görselde 2 yıldır tam zamanlı olarak League of Legends koçluğu yaptığını açıklayan isim önceliğinin ana koçluk olduğunu ancak bunun dışındaki teklifleri de dinleyeceğini belirtti. Mora kariyerinin en parlak zamanlarını Galatasaray Espor formasıyla geçirdi diyebiliriz.

İlk olarak Newcastle Jaguars ile elle tutulur bir başarı elde edemeyen koç Diabolus Esports ile de başarılı olamadı. Ardından Yükselme Ligi’ne gelen koç burada Galakticos’u çalıştırdı, takım VFŞL’ye çıkmak için eleme oynadı ancak YouthCrew’a kaybetti. Bu serüvenden sonra Copenhagen Flames ve Östersunds ile çalışan koç son olarak Galatasaray’a geldi.

Kış Mevsim’inde Galatasaray Espor’un başına geçen Mora, fena olmayan 2 mevsim geçirdi. GS Espor, Kış Mevsimi normal sezonunda 9 galibiyet ve 9 mağlubiyetle 5. sırada yer aldı. Play-off’ların ilk turunda Doğuş Üniversitesi Aurora’yı 3-0 ile geçen ekip yarı finalde o mevsimin şampiyonu 1907 Fenerbahçe Espora 3-0 mağlup oldu.

Yaz Mevsimi’nde ise daha iddialı bir kadro kuran ekip koçu değiştirmeden BalKhan, Ragner, GBM ve son olarak Dumbledoge gibi transferler yaptı. Normal sezonda 11 galibiyet 7 mağlubiyet aldı ve 3. sıraya yerleşti. Play-off’larda ilk olarak 1907 Fenerbahçe’yi eleyen ekip yarı finalde karşılaştığı Bahçeşehir Supermassive’e diş geçiremedi ve Worlds’e katılamadı. Takımın dağılıp dağılmayacağı merak ediliyordu.

Bakalım başarılı koç Mora, hangi takımla anlaşacak?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir