Haber

Heroes of the Storm’a yeni kahramanlar ile bir harita geliyor

Blizzard her yıl düzenlediği BlizzCon etkinliğinde Heroes of the Storm’a gelecek olan birçok yeni özelliklerin duyurusunu yaptı.

Yapılan duyuruya göre oyuna yeni kahramanlar ve Towers of Doom adı verilen yeni harita gelecek. Ayrıca Arena adında yeni bir mod geleceğinin haberi de verildi. Yeni kahramanlar hakkındaki bilgi ise açığa çıktı. Oyuncular çok yakında World of Warcraft karakterlerinden Greymane olarak oynayabilecekler. İnsandan kurtadama dönebilen bir karakter olacak olan Greymane böylece oyunda ilginç yetenekleri olan kahramanlardan olacak. Bu karakterle beraber yüksek mobiliteye sahip druid Lunara da oyundaki yerini alacak. Yeni gelecek kahramanlar arasında en çok merak edileni ise iki başlı ogre olan Cho’Gall. Şampiyonun bu kadar merak edilme sebebi ise iki oyuncunun karakteri kontrol edebilecek olması.

Heroes of the Storm’un yapımcılarından Dustin Browder ise oyunun formatını basitleştirecek yeni oyun modu olan Arena hakkında bilgiler verdi. Bu yeni mod daha sıradan olacak ve oyunculara tek görev üzerinde savaşma imkanı sağlayacak olmasından dolayı daha esnek kurallarla oynanacak. Örnek vermek gerekirse; 10 oyuncuya tek bir şampiyonu oynama izni verecek.

Hali hazırda geliştirilmesi devam eden Towers of Doom haritasına dair küçük bir önizleme için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Heroes of the Storm’a gelecek olan yeni içerikler hakkındaki bilgiler şimdilik bu kadar. Gelecek olan yeni kahramanlar, Towers of Doom haritası ve Arena modu hakkında daha detaylı bilgiler açığa çıktığı zaman tekrar sitemizden paylaşacağız.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir