Haber

5Mid Dergi yayında!

Merhaba, haberlerimize bir duyuru ile ara vermek istiyoruz. 2014 senesinden bu yana Türkiye’de ve dünyada espora dair yaşanan tüm gelişmeleri elimizden geldiğince hızlı, doğru ve tarafsız bir şekilde sizlere aktarmaya çalıştık. Bu süreçte büyüyen espor ile birlikte biz de büyüdük ve birçoklarının ilki olacağını umduğumuz dijital bir dergi hazırladık.

26 Mart Pazar saat 14:00 itibariyle 5Mid Dergi’nin ilk sayısını yayına aldık.

[5Mid Dergi 1. Sayı]

Peki bu dergide neler var?

İlk sayımız için konuşacak olursak, Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Sayın Bora Koçyiğit ile gerçekleştirdiğimiz çok özel bir röportaj ile başlayacağız. Bora Koçyiğit’in özel hayatından Türkiye’de ve dünyada gelişen espora, ülkemizin dünyayla ne ölçüde yarışabildiğine, altyapıya, League of Legends’a ve daha çok fazlasına dair oldukça kapsamlı ve uzun bir sohbet gerçekleştirdik, beğeneceğinizi umuyoruz.

Bu röportaj dışında sektör olarak esporda yaşanan önemli gelişmeler, League of Legends, CS:GO, Overwatch ve Dota 2’de geçtiğimiz dönemde çıkan haberler ile yine özel olarak dergi için hazırladığımız makalelere de erişebileceksiniz. Bundan sonraki sayılarımızda ise röportajlarımızı ve özel içeriklerimizi daha da kapsamlı bir hâle getirmeyi ve sizlere bu keyifli dünyanın arka planında yaşananları aktarmayı umut ediyoruz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Mert Güdücü

    26 Mart 2017 at 19:29

    Genel anlamda güzel bir ilk sayı olmuş. Tasarımı da gayet hoş. Devamını bekleriz. :)

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir