Fortnite

Fortnite 8. sezon başladı

Epic Games

Uzun süredir beklenen korsan konseptli Fortnite 8. sezon, bugün itibariyle başladı.

Yeni sezona bomba gibi girmek isteyen Epic Games, güncellenmiş Fortnite’la birlikte yeniden tahta oturmak istiyor. Apex Legends’ın inanılmaz başarısının ardından büyük bir oyuncu kitlesi kaybeden Fortnite, yeni sezonla birlikte eski oyuncu kitlesine ulaşacak gibi. Şirket her sezon yaptığı gibi yine bir sinematik paylaşarak büyük heyecan yarattı. Paylaşılan sinematikte korsan konseptine de yer verildi. Epic Games’in düzenlediği yeni sezon sinematiğini aşağıdan izleyebilirsiniz;

Harita

8. sezonla birlikte oyuna bazı yenilikler geldi. Değişen haritaya yanardağ eklendi. Yanardağın eklenmesiyle tabii bir de lav eklendi. Verilen bilgiye göre oyuncular haritada lava bastığında 1 can kaybedecek ve geriye doğru savrulacak. Volkanik deliklerin üstünden ise uçarak geçeceğiz.

Battle Pass

Gelen yeniliklerle birlikte Battle Pass bileti ücretsiz oldu. Battle Pass kullanıcılarına oyun içinde tamamlayabileceği yeni görevler ve kullanabileceği yeni kostümler geldi. Korsan konseptinin ele alındığı haritada oyuncular yeni görünüşleriyle savaşabilecek. Paylaşılan videoda yeni kostümleri görebilirsiniz.

Party Assist

Yeni gelen özelliklerden biri de arkadaşlarımıza yardım edebildiğimiz Party Assist modu. Bu modla birlikte battle pass kullanıcısı arkadaşlarımız aldıkları görevlerdeki ilerlemelerini bizimle paylaşabilecek ve yardım edebildiğimiz bir nokta varsa yardımcı olabileceğiz.

Korsan Topu

Bu yeni gelen silahla birlikte rakiplerimizi ve oluşturdukları yapılara zarar verebileceğiz. Nota göre Korsan Top’ları haritanın etrafına yayılmış. Önümüze çıktığında kullanıp rakiplere ciddi hasarlar verebiliyoruz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir