Dota 2

TI5 müzik ve spiker paketi yayınlandı

Dota 2 ana sunucusuna bugün itibariyle gelen yeni bir güncelleme ile Bristleback Spiker Paketi ve The International 2015 Müzik Paketi oyuna dahil edildi. Aralarında kısa süreli gecikmeler yaşanmasına rağmen ödül havuzu hedeflerini sırasıyla gerçekleştiren Valve, 12 ve 13 milyon dolarda ulaşılan iki adet hedefi aynı anda yayınlayarak Dota 2 oyuncularını sevindirdi.

Dota 2’nin yıllardır dinlediğiniz müziğinden veya TI4 ile yayınlanan müzik paketinden sıkılmışsanız bu yeni müzik paketi Dota 2 tecrübenize yeni bir soluk getirecek. Jeremy ve Julain Soule tarafından bestelenen bu yeni müzik paketi ile asıl menüde çalan müziklerden tutun, kahramanınız tekrar hayata döndüğünde çalan müziğe kadar birçok yeni parça eklenmiş. Bu müzik paketine sahip olmanız için ise önce Dota 2 TI5 Dergisi’ni satın almalı ve sonra oyun içinde aktif hale getirmeniz gerekiyor. Belirtmekte fayda var, ödül havuzu hedeflerinden Ölümsüz Hazineler haricinde hiçbir hedef dergi seviyenize bağlı olarak envanterinize eklenmiyor. Yani TI5 dergisini yeni satın alıyor olsanız bile müzik paketini elde edebileceksiniz.

Müzik paketine nispeten daha merakla beklenen bir diğer hedef ise sahip olduğu İngiliz aksanı sayesinde oyuncuların gözdesi haline gelen ve sıklıkla taklit edilen Bristleback’in spiker paketiydi. Nihayet kahramanın spiker paketi de bu güncelleme ile oyunda dahil edildi. Dota 2 dünyası ile Londra ağzını birleştiren bu spiker paketi sayesinde oyunlarınızın daha eğlenceli bir hale geleceğinden eminiz. Spiker paketini elde etmek için de yukarıda belirtilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Son olarak hatırlatalım, Arcana Güç Gösterisi’nin sonlanmasına oldukça kısa bir süre kaldı. Bu süre dahilinde oyuna girerek finale kalan kahramanlar arasında oylama yapabilir ve bir sonraki Arcana’ya sahip olacak kahramanın belirlenmesinde rol oynayabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir