Dota 2

Forev MVP Phoenix’e geri döndü

Lee “Forev” Sang-don Valve’in Majors Regitration sitesine göre MVP Phoenix’in ana kadrosunda yer alacak. Takımın diğer oyuncusu Lee “ReiseN” Jung-yeong ise yedeğe çekildi.

MVP takımının midlaner’ı Kim “QO” Seon-yeob’un geçen hafta attığı tweet’e göre Forev MVP’nin hali hazırdaki 1. carry pozisyonundaki Kim “Febby” Yong-min’in yerine geçerken Febby support rolüne geçti ve ReiseN yedeğe çekildi.

Team Secret’taki kısa günleri dışında, Forev tüm kariyeri boyunca MVP takımının oyuncusuydu. MVP’den Ağustos ayında The International 2016’dan sonra ayrılan oyuncu Secret takımına Pyo “MP” No-a ve Yeik “MidOne” Nai Zheng ile katılmıştı. FACEIT Invitational’ı kazanmalarına ve MarsTV Dota 2 League 2016 Autumn turnuvasında dördüncü olmasına rağmen takım Europe Main Qualifier’da dördüncü olmuş ve The Boston Major’a katılma şansını elde edememişti.

Geçtiğimiz hafta Secret takımı Forev’in yerine Maurice “KheZu” Gutmann’ı getirmişti. Güney Koreli oyuncusu Forev, MVP takımına 9 Kasım tarihinde ana oyuncu olmadan önce yedek oyuncu olarak katılmıştı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir