Dota 2

Dota Pit Season 3’de NiP ve Secret gruplarının lideri

Grup B’de yer alan Team Secret tahmin edildiği üzere bomba gibi bir başlangıç yaptı ve performansını devam ettirdi. Toplamda 8 karşılaşmanın 6’sında galip gelen Team Secret, B grubunda açık ara lider. A grubunda ise puan farkı nispeten daha az. NiP Dota 2 takımı şuan birinciliği elinde bulundurmasına rağmen ikinci sırada yer alan ASUS.Polar ile aralarında sadece bir puan var. Playoff’lar başlamadan önce, sıralamaları belirlemek için 21 karşılaşma daha oynanacak. 

Dota Pit Season 3 başlayalı iki hafta olmasına rağmen normale göre yavaş seyreden turnuvada şimdiye kadar gruplar arasında sadece 9 karşılaşma yer alırken, Grup A’da sadece üç maç oynandı. Grup A’da liderliği elinde tutan İsveçli Ninjas in Pyjamas takımı Cloud 9 ve turnuvadan çekilmelerinden önce Team Fire takımları ile karşılaştı ve aldığı bir beraberlik ve bir galibiyet ile üç puan elde etti. Bu sırada NiP’i yakından takip eden ASUS.Polar ise Team Tinker karşısında kolay bir galibiyet alarak grupta ikinciliği elde etti. Grup A karşılaşmalarının 1 Mart 2015 tarihinde Evil Geniuses ve Cloud 9 karşılaşması ile devam edecek. İlk oyunlarında NiP ile berabere kalan Cloud 9, aynı hafta içerisinde Team Tinker ve ASUS.Polar takımlarına karşı puan elde etmeye çalışacak.

Grup B’de ise Team Secret büyük bir fark ile grubunda lider. Önce Virtus.Pro sonra Vega Squadron takımlarına karşı galibiyet kazanırken Team Empier ve Hellraisers karşısında beraberlik sonucu bir puana razı oldu. Yer alan takımların en az birer karşılaşmada oynadığı B Grubunda, Secret ve Empire dışındaki takımlar şuan birer puana sahip. Grup karşılaşmalarına istediği başlangıcı yapamayan Vega Squadron ve Virtus.Pro’nun ise dörder karşılaşma sonucunda sadece birer puan elde edebildiler. Bu puanlar ise Alliance ve Team Empire karşısındaki beraberliklerinden geldi. 2 Mart’da Vega Squadron ile karşılaşacak olan Team Empire ise yerini sağlamlaştırmaya çalışacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir