Dota 2

7ckngmad Alliance’da

Daha önce “DeMoN” takımı olarak bilinen Summoner’s Rift takımda yer alan Sébestien “7ckngmad” Debs’in Alliance takımına transfer olduğu, Twitch yayını üzerinde DeMoN tarafından doğrulandı.

Jimmy “DeMoN” Ho, The Summit 3 elemelerinde Summoner’s Rift takımı ile birlikte mücadele etmemesinden sonra hakkında Alliance’a katıldığına yönelik dedikodular çıkan Sébestien “7ckngmad” Debs hakkındaki bu dedikoduları doğruladı. The Summit 3 elemelerinde bir süre Alliance takımında geçici olarak yer alan 7ckngmad, resmi olarak Alliance takımına dahil oldu.

Bu haber ile birlikte bir yıllık kısa bir süre içerisinde 7ckngmad, Fire Dota ve Summoner’s Rift olmak üzere üç ayrı takımda yer almış olacak. Yetenekli oyuncu Summoner’s Rift’de yer alırken bir bugün dağılma haberini aldığımız MeePwn’d’da da geçici olarak oynamıştı. Alliance ile geçirdiği süre ve aldığı performans oyuncuyu tatmin etmiş olacak ki temelli olarak Alliance takımına geçme kararı aldı. Alliance’daki pozisyonu ise büyük bir ihtimalle takım kaptanlığı ve 4. pozisyon olacak.

Rasmus “Chessie” Blomdin’in sakatlanmasından sonra bir türlü kendine gelemeyen Alliance’da Henrik “AdmiralBulldog” Ahnberg ve Rasmus “Misery” Filipson’ın takımdan ayrılmasından sonra moraller iyice düşmüştü. Uzun bir süredir ilk kez iyi bir haber aldığımız Alliance, 7ckngmad’i kadrosuna katmasıyla sonunda kadro problemlerini çözmüşe benziyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir