Counter-Strike: Global Offensive

Winstrike kadrosuna bondik’i kattı

Rus ekip Winstrike, resmi sitesindeki açıklamada 25 yaşındaki oyuncu Vladyslav “bondik” Nechyporchuk’i kadrosuna kattığını duyurdu.

Winstrike’ın duyurusunda kısa süre önce Gambit’ten ayrılan Vladyslav “bondik” Nechyporchuk ile anlaştı. Daha önce HellRaisers ve Gambit gibi CIS takımlarında oynayan Ukraynalı oyuncu yeni durağı başka bir CIS takımı oldu. Bondik’in transfer sonrası açıklamasında “Winstrike Team’ın bir parçası olduğum için mutluyum. Perspektif oyuncuların takımda toplandığına inanıyorum ve çalışma sürecini doğru yaparsak daha hızlı yükseleceğimizi düşünüyorum.” dedi.

Winstrike takımının genel menajeri Adalyat Mamedov’un sitedeki açılmasından “Major turnuvasında bir şeylerin değişmesi gerektiğini hissettik. İlk olarak, değişime koçlardan başladık ama maalesef şu an kadroyu da değiştiriyoruz. WayLander Winstrike’da büyük rol oynuyordu. Taktiksel olarak önemli bir oyuncu olmasının yan ısıra oyunculara ve koça verilen tavsiyeler konusunda da bize yardım ediyor. Eminim o olmasaydı, şu ana kadar kazandığımız oyunları kazanamazdık. Ama şimdi oyunda taze ve yeni gözlere ihtiyacımız var.” dedi ve “Zaten hali hazırda bazı genç oyuncularımız vardı bu yüzden pozisyonumuza uyacak ve lider olabilecek deneyimli oyuncular arıyorduk. Bondik’in tarzı bizim tarzımıza uyuyor ve bu yüzden onun profesyonelliği ve çalışkanlığıyla, yakın zamanda ondan iyi bir performans göreceğiz. Hoşgeldin, bondik!” diye ekledi.

Transferden sonra oluşan Winstrike’ın kadrosu ise şu şekilde;

  • Kirill “Boombl4” Mikhailov
  • Aurimas “Kvik” Kvakšys
  • Georgi “WorldEdit” Yaskin
  • David “n0rb3r7” Danielyan
  • Vladyslav “bondik” Nechyporchuk
  • Daniil “pipsoN” Mescheryakov (Koç)
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir