Counter-Strike: Global Offensive

Virtus.pro byali ile yollarını ayırdı

HLTV.org

Bir süredir oyuncu değişiklikleriyle kadrosunu oturtamayan Virtus.pro, 25 yaşındaki oyuncu Paweł “byali” Bieliński ile yollarını ayırdı.

Cybersport.pl’nin haberine göre Virtus.pro Paweł “byali” Bieliński ile yollarını ayırdı. Polonyalı takım geçen ay takım kaptanı Mateusz “TOAO” Zawistowski’ı yedeğe çektiğini duyurmuştu. 10 gün önce ise TOAO’nun yerine Arek “Vegi” Nawojski’yi transfer eden ekip şimdi ise byali’yi yedeğe çekti. TaZ’ın takımdan gönderilişinden sonra toparlanamayan takım, daha sonradan Snax ile de yollarını ayırmıştı. MICHU ve snatchie kadrosuna ekleyen takım başarı sağlayamamıştı ve 2019 yılına girmeden veteran oyuncular NEO ve pashaBiceps ile de yollarını ayırmıştı. Bu ayrılıklardan sonra byali ve Snax önderliğinde yeni bir takım kuran Virtus.pro, başarılı sonuçlar elde edemedi ve önce TOAO’yu bugün ise 5 yıldır bünyesinde bulunan byali’yi yedeğe çekti.

Virtus.pro dün gece oynanması planlanan maça Ex-3DMAX maçında 22 yaşındaki Polonyalı oyuncu Michał “OKOLICIOUZ” Głowaty ile çıkacaktı fakat maç ertelendi. OKOLICIOUZ takıma sadece Kalashnikov Cup Season 2 turnuvası için geçici oyuncu olarak katılıp katılmadığını henüz bilinmiyor. Polonyalı ekip, 20 bin dolar ödül havuzu bulunan Kalashnikov Cup Season 2 turnuvasında İsviçre formatında play-off’lara katılmak için 2-0 ‘lık avantajı bulunuyor.

byali’nin ayrılışıyla Virtus.pro’nun kadrosu ise şu şekilde;

  • Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Michał “MICHU” Müller
  • Michał “snatchie” Rudzki
  • Arek “Vegi” Nawojski
  • Michał “OKOLICIOUZ” Głowaty (Geçici oyuncu)
  • Jakub “kuben” Gurczynski (Koç)
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir