Counter-Strike: Global Offensive

Tricked Esport, 2 ay aranın ardından yeni kadrosunu duyurdu!

2014 yılında kurulmuş olan Danimarka merkezli CS:GO takımı Tricked Esport, yaklaşık 2 aylık bir aranın ardından yeni bir kadro ile sahneye dönüş yapacak. Yeni kadronun duyurusu, Danimarka temsilcisinin resmi Twitter hesabından yapıldı. Kadronun tamamı, Danimarkalı oyunculardan oluşuyor.

Kasım ayının sonlarında eski kadrosunu MAD Lions’a kaptıran Tricked Esport, o günden beri sessizliğini koruyordu. Ta ki düne kadar. Her ne kadar topluluk içerisinde konuşulsa da herhangi bir resmi duyuru yapılmamıştı. Yapılan duyuruyla birlikte Tricked’in yeni kadrosunda tanıdık birkaç sima da bulmuş olduk.

Tamamen Danimarkalı oyunculardan oluşan bir kadro kuran takım, bu sayede bir dil barajına takılmayacak. Takımın liderliğini ise Fragsters takımından tanıdığımız Nicolai “torben” Amorim üstlenecek. Torben, eski takımıyla birlikte Dünya Sıralaması’nda 23. sıraya kadar yükselmeyi başarmıştı. Magnus “Toft” Toft ise eski takım arkadaşı Torben’in yanında yer alacak.

Takımı tamamlayan diğer 3 isim ise “maquinas” takımında beraber oynama tecrübesi yaşamış isimler. Oliver “kwezz” Rasmussen, Andreas “kiR” Kirstein ve Philip “Lucky” Ewald. Tricked’in Spor Direktörü Morten “Phy” Jensen, yeni yapılanma ile ilgili açıklamalarda bulundu:

“Yeni kadrodan ötürü memnunum. Listemizdeki birincil hedeflerin hepsini takımımıza katmayı başardık. Oyuncularımızın hepsi, bizi ileriye taşıyacak yeteneğe ve kişiliğe sahip. Başarıya ulaşmak için, yavaş ama kararlı bir şekilde yürümeye başladık. Ortak hedefimiz ise, bu takımı 12 ay içerisinde dünyanın en iyi ilk 30 takımı arasına sokmak. 2020 yılı CS:GO departmanımız için heyecanlı bir yıl olacak.”

Tricked Esport kadrosu:

  • Andreas “kiR” Kirstein
  • Nicolai “torben” Amorim
  • Oliver “kwezz” Rasmussen
  • Philip “Lucky” Ewald
  • Magnus “Toft” Toft
  • Philippe “Winspai” Mølgaard Ouabaid (Koç)
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir