Counter-Strike: Global Offensive

MAJ3R LDLC ile geri dönüyor

Türk asıllı Fransız oyuncu Engin “MAJ3R” Küpeli yeni kurulacak Team LDLC Counter-Strike: Global Offensive takımının açıklanan ilk oyuncusu oldu.

Geçtiğimiz günlerde CS:GO takımındaki tüm oyuncuları ile yollarını ayıran Team LDLC bugün yeni kadrosundan ilk oyuncuyu duyurdu. Team LDLC’nin twitterdan paylaştığı video ile duyurduğu ilk oyuncu Engin “MAJ3R” Küpeli oldu. Daha önce eX-SpaceSoldiers’un ayrıldığını duyuran MAJ3R, Team LDLC’nin kadrosunda In-game Leader pozisyonunda yer alacağı düşünülüyor. Takımın Twitter’dan paylaştığı videodaki MAJ3R’in açıklamasında “Bir hayalim var. Hayalim ise Counter-Strike kariyerimi Fransa’da bitirmek istiyorum. Çünkü kariyerime Fransa’da başladım ve Fransa’da bitirmeliyim”. dedi MAJ3R’in kendi twitterından yaptığı açıklamada ise “Fransa’ya döndüm. Benim için yeni bir macera başlıyor. Her zaman ki gibi bu macerada da elimden gelenin en iyisinin yapacağım. Teşekkürler LDLC.” dedi.

MAJ3R’in şuana kadar ki en iyi başarısı Space Soldiers ile oldu. 28 yaşındaki oyuncu WESG 2017’de Space Soldiers takımıyla beraber finale çıkmış fakat finalde Fnatic’i geçememişti. Ayrıca Türk asıllı Fransız oyuncu Space Soldiers ile 2 majör turnuvaya katılmıştı.

Team LDLC diğer 4 oyuncusu henüz açıklanmasa da MAJ3R’in Counter-Strike 1.6 zamanından Millenium takımdaki arkadaşı olan 27 yaşındaki Christophe “SIXER” Xia’nın takıma katılabileceği düşünülüyor. Takım ile beraber adı alınan bir diğer oyuncu olan 2 Majör şampiyonu Vincent “Happy” Schopenhauer, şu an takımsız olmasınında katkısıyla Fransız organizasyonda yer alabilir.

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir