Counter-Strike: Global Offensive

Logitech G, ENCE’ye sponsor oldu

Logitech

Dünyanın önde gelen oyuncu çevre birimi markalarından Logitech G, Finlandiyalı espor organizasyonu ENCE’ye sponsor oldu.

Ünlü firma Logitech, oyuncular için özel olarak ürettiği ürünleri Logitech G markası altında halka sunuyor. Firma, alanında dünyanın en başarılılarından. Espora katkılarıyla da bilinen Logitech G sponsorluk yelpazesini ENCE ile genişletti. Şirket her sponsorluk anlaşmasında olduğu gibi oyuncuların çevre birimi ihtiyaçlarını karşılayacak.

G markası şirketin oyuncular için özel ürünler üretiyor. Logitech bu isim altında birçok espor organizasyonuna sponsor. Bunlar: The Chiefs, G2, Intz, London Spitfire, RNG, TSM, J Team, Furious Gaming, UC Irvine ve Damwon Gaming. Logitech G oyuncular için ürettiği özel klavye, fare ve kulaklık gibi ürünlerde çoğu oyuncunun tercihi. Şirket özellikle klavyelerinde ürettikleri Romer G teknolojisi ile birlikte bir hayli seviliyor. Bu anlaşma ile birlikte artık ENCE oyuncuları da Logitech ürünleri kullanmaya başlayacak.

ENCE, daha çok Counter Strike: Global Offensive kadrosuyla tanınıyor. Organizasyon PUBG, StarCraft 2 ve Hearthstone kulvarlarında da boy gösteriyor. CS:GO sahnesinde ise başarılarıyla bilinen ekibin taraftar kitlesi ise bir hayli büyük. Logitech, ENCE’nin tek sponsoru değil. Ünlü organizasyonun diğer sponsorları: Samsung, Red Bull ve ASUS.

Yapılan açıklamada iki taraf da anlaşmadan ne kadar mutlu ve umutlu olduğunu belirtti. Logitech tarafı ENCE oyuncularının oyun zevki ve rahatlığını arttırmak için yakından ilgileneceklerini belirtti. Bakalım ilerleyen günlerde bizleri nasıl anlaşmalar bekliyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir