Counter-Strike: Global Offensive

ESL Pro League Season 9’da raunt 2 grupları belli oldu

HLTV.org

ESL Pro League Season 9 turnuvasının ilk grup aşamasının 2. ve 3. tamamlanan takımları arasında gerçekleşecek olan raunt 2 grupları belli oldu.

ESL Pro League Season 9 turnuvasının raunt 2 grupları belli oldu. Avrupa raunt 2 gruplarında ilk iki sırada yer alan takımlar ESL finallerine adını yazdırırken Amerika raunt 2 gruplarında ise sadece grup liderleri ESL finalleri biletini alacak. Gruplarda her takım 3 karşılaşma oynayacak ve tüm karşılaşmalar 3 maç üzerinden oynanacak. Raunt 2 gruplarının A grubu maçları 14-16 Mayıs, B grubu maçları ise 21-23 Mayıs’ta offline olarak oynanacak. Raunt 2 gruplarına kalan tüm takımlar ESL Pro League Season 10’da da yer almayı garantiledi.

ESL Pro League Finallerine katılacak 14 takım Avrupa ve Amerika elemelerinden gelirken diğer iki takım ise Okyanusya ve Asya elemelerinden gelecek. 750,000 dolar ödül havuzu bulunan ve Fransa’nın Montpellier kentinde düzenlenecek olan ESL Pro League Finalleri ise 18 Haziran’da başlayacak ve toplamda 6 gün sürecek. ESL Pro League Finallerinin grup aşamasında ikili eleme sistemi kullanılacak ve ilk grup maçları 1 maçlık seriden oluşurken finale kadar ki tüm maçlar 3 maçlık seriden oluşacak. ESL Pro League Finali ise 5 maçlık seriye sahne olacak.

Avrupa

Grup A                                                                                          Grup B

Poland ex-devils.one Denmark North
Sweden fnatic Ukraine Natus Vincere
Ukraine Natus Vincere Denmark Heroic
Denmark OpTic Germany BIG

Amerika

Grup A                                                                                          Grup B

Australia Renegades United States eUnited
United States compLexity United States Ghost
Brazil MIBR United States Cloud9
Argentina Isurus Gaming Colombia Infinity Esport
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir