Counter-Strike: Global Offensive

SicK, CompLexity Gaming ile anlaştı

CompLexity Gaming‘in resmi sitesindeki açıklamada beşinci oyuncu olarak eski Rogue oyuncusu Hunter “SicK” Mims ile anlaşmaya varıldığı duyurdu.

Amerikalı organizasyon compLexity, Hunter ” SicK ” Mims ile sözleşme imzaladı. 20 yaşındaki genç oyuncu, yılın başından beri takımda geçici oyuncu olarak bulunan Jordan “n0thing” Gilbert’in yerine geçerek Kuzey Amerikalı takımın kadrosunu tamamlayacak. Rogue’nin takımının dağılmasıyla beraber Danimarkalı oyuncular Mathias “MSL” Lauridsen ve Nikolaj “niko”Kristensen’e OpTic Gaming göz koymuştu. Rogue takımının bir diğer oyuncusu Hunter ” SicK ” Mims ise compLexity ile anlaştı. Amerikalı oyuncu 2015 yılında TSM’e katılmadan önce bir aylık bir süreyle de olsa yedek oyuncu olarak compLexity takımında yer almıştı.

Takımda geçici olarak bulunan n0thing, DreamHack Masters Dallas Amerika elemelerinin listesinde adı yazıldığı için compLexity ile beraber oynamak durumda kalacak. Takım bugün kaybedenler gurubunda Team Envy ile karşılaşacak ve kaybederlerse DreamHack Masters Dallas’a gitme şansını kaybedecek. Cloud9’dan ayrıldıktan sonra oyuna ara veren n0thing, compLexity’in yay ile yollarını ayırdıktan sonra takıma katılmıştı. Bu transferden sonra tecrübeli oyuncunun profesyonel CS:GO oyuncusu olmaya devam edip etmeyeceğini ise ilerleyen günlerde göreceğiz.

Transferden sonra oluşan compLexity kadrosu ise şu şekilde;

  • Shahzeb “ShahZaM” Khan
  • Rory “dephh” Jackson
  • Peter “stanislaw” Jarguz
  • Ricardo “Rickeh” Mulholland
  • Hunter ” SicK “ Mims
  • Matt “Warden” Dickens (Koç)
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir