Counter-Strike: Global Offensive

CIS ekibi pro100, NickelBack ile anlaştı

CIS ekibi pro100, bir süredir beraber oynadığı Alexey “NickelBack” Trofimov kadrosuna kattı.

CIS ekibi pro100, internet sitesindeki açıklmayla 5. oyuncu olarak Alexey “NickelBack” Trofimov ile anlaştığı duyurdu. Bir süredir deneme sürecinde olan 21 yaşındaki oyuncu Monolith Gaming’ten takıma transfer oldu. Daha önce Leonard “kenzor” Volodarchuk’un yerine Vyacheslav “Art1st” Lyadnov’i deneyen takım daha sonra art1st ile anlaşamamış ve kenzor’u takıma geri almıştı. Daha sonra 24 yaşındaki takım kaptanı Dmitry “def” Lemeshchuk ile yollarını ayıran ekip oyuncu boşluğunu NickelBack’le doldurdu.

Takımın internet sitesindeki açılmasında “NickelBack testte kendini bize kanıtladı. Bize oyuncunun sözleşmesini sattığı için Monolith takımının liderliğine teşekkür ediyoruz. Alexey’un kendini minör elemelerde gösterip mükemmel bir oyun göstereceğini umuyoruz.” dendi.

Bir diğer açıklama ise eski oyuncusu Vyacheslav “Art1st” Lyadnov hakkındaydı; Deneme sürecinde kaliteli oyun sergiledi ve kendini umut vadeden bir oyuncu olarak gösterdi. Esporda harika bir geleceği var. Topluluğun eleştirisi ile ilgili olarak, önce onu takımımıza aldık fakat daha sonra çıkardık. Takım yöneticimiz ise Art1st’ın kararı henüz verilmediğini bildirdi. Profesyonelliği ve kendi kontrol ettiği için Art1st’e teşekkür etmek istiyoruz ve ileride yollarımızın tekrar kesişeceğini umuyoruz.

Transferden sonra oluşan pro100 kadrosu ise şu şekilde;

  • Ivan “AiyvaN” Semenets
  • Vadim “Flarich” Karetin
  • Mareks “YEKINDAR” Gaļinskis
  • Leonard “kenzor” Volodarchuk
  • Alexey “NickelBack” Trofimov
  • Arseny “ceh9” Trynozhenko (Koç)
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir