Counter-Strike: Global Offensive

Chipotle, ESL ve DreamHack’e sponsor oldu

Reuters

Ünlü fast food zinciri Chipotle, espora adım atarak ESL ve DreamHack’e sponsor oldu.

2019 yılının başından beri sektöre birçok sponsor geldiğini gördük. Bu sponsorlara bir yenisi daha eklendi ve Kuzey Amerika’nın ünlü fast food zinciri Chipotle, ESL ve Dreamhack’e sponsor oldu. Ünlü firma bölgesinin en büyük fast food zincirlerinden biri. Anlaşmalar şu anlık sadece Kuzey Amerika bölgesini kapsıyor. Şirket aradığını bulabilirse ilerleyen günlerde tüm dünyaya açıldığını görebiliriz.

Yapılan anlaşmaya göre fast food zinciri, DreamHack Masters: Dallas, DreamHack Open: Atlanta ve Intel Extreme Masters: Chicago’nun resmi partneri oldu. Anlaşma isim haklarını kapsıyor. Aynı zamanda Chipotle Challenger Series adında yeni bir turnuva düzenlenecek.  Planlar bu yönde ancak ilerleyen tarihlerde Chipotle alacağı geri bildirime göre daha fazla turnuvaya sponsor olmak isteyebilir.

Chipotle Challenger Series’in amatör bir turnuva olması planlanıyor. Dallas ve Atlanta’da düzenlenecek organizasyonda yer alan herkes CCS’ye katılabilecek. Turnuva şampiyonu ödül olarak kendine özel bir kupa kazanacak ve bir yıl boyunca restoranda bedava yemek yiyebilecek. Bedava yemek ödülü muhtemelen birçok amatör oyuncuyu turnuvaya katılmaya itecektir.

Bu anlaşmanın ardından Kuzey Amerika’da bir sponsorluk daha imzalanmış oldu. Bölgede her geçen gün yatırımlar artıyor. Bu da çok daha kaliteli ve profesyonel bir espor ortamı yaratıyor. Bakalım ilerleyen günlerde farklı bir fast food firmasının sektöre giriş yaptığını görecek miyiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir