Counter-Strike: Global Offensive

Chiefs Esports, Zewsy ve Ofnu’yu kadrosuna kattı

Avustralya merkezli Chiefs Esports, ICON takımında oynayan Ryan”zewsy” Palmer ve Chris “ofnu” Hanley’i kadrosuna tamamen transfer ettiğini duyurdu.

Mart 2019’dan beri Chiefs bünyesinde kiralık olarak oynayan zewsy ve ofnu, takımın bugün yaptığı transfer duyurusu ile birlikte Chiefs kadrosuna tamamen katılmış oldular. ICON’dan kiralandıkları günden bu güne olan 3 aylık süreçte Chiefs formasıyla mücadele eden ikili, takımın Okyanusya bölgesinde yapılan en büyük turnuva olan IEM Sydney Derby 2019’u kazanmasında büyük pay sahibi oldu.

ESL Pro Lig Sezon 9 Asya turnuvasında Grayhound’a kaybettikten sonra 5. olan ekip, ESEA MDL yari finalinde ve ESL Avustralya & Yeni Zelanda Sezon 8 Finalleri’nde yer alacak. Gelecek için umutlu olan Chiefs oyuncularından Tyler “tucks” Reilly, yapılan transferler hakkında konuştu. Konuşmanın tamamı şu şekilde:

“Bizim gözümüzde zewsy ve ofnu her zaman takımın birer parçasıydı. Biz sadece ICON ve Chiefs takımlarının anlaşmayı tamamlamalarını bekledik. Sonuç odaklı baktığımızda şimdiye kadar çok fazla başarı sağlayamadık fakat bölgesel ve küresel başarıları yakalamak, amaçlarımızı gerçeğe dönüştürmek için doğru oyunculara sahip olduğumuz konusunda son derece eminiz.”

Son transferlerle birlikte bünyesinde 5 Avustralyalı oyuncu bulunan Chiefs Esports CS:GO takımının son halini aşağıda görebilirsiniz:

  • Australia Tyler “tucks” Reilly
  • Australia Matthew “Texta” O’Rourke
  • Australia Peter “BL1TZ” Athanasatos
  • New Zealand Chris “ofnu” Hanley
  • New Zealand Ryan “zewsy” Palmer
  • Australia Fergus “ferg” Stephenson (Koç)
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir