Counter-Strike: Global Offensive

BLAST Pro Series Miami’nin sponsorları: Burger King, GFUEL, Play Top Frag ve Vertagear

BLAST Pro Series Miami’nin düzenleyicisi RFRSH Entertainment, turnuvanın birbirinden büyük sponsorlarını duyurdu.

Dünyanın en büyük fast food zincirlerinden biri olan Burger King, Red Bull ile enerji içeceği pazarını paylaşan ünlü içecek firması GFUEL, esporlar için eğitim araçları üreten Play Top Frag ve gaming sandalye üretiminin dev isimlerinden Vertagear, BLAST Pro Series Miami’nin ana sponsorları oldular.

Burger King sponsorluk anlaşması doğrultusunda, içerik üretimi içerisinde aktif rol alacak. BLAST turnuvalarının bir sonraki ayağı olan BLAST Pro Series Los Angeles’e bilet kazanmak isteyen izleyiciler, Burger King’in de yer aldığı etkinlik içi yarışmalara katılacak. Ayrıca elbette tüm sponsor firmaların logoları ve ürünleri etkinliğin ana bölümlerinde yer alacak. BLAST Pro Series Los Angeles turnuvası ise, 12-13 Temmuz tarihlerinde Galen Center’da olacak.

RFRSH Entertainment ve BLAST Pro Series’in Ticari Çözümler Başkanı Leo Matlock, sponsorluklar hakkında şunları söyledi: “Yeni ortaklarımızla yakın ilişki içindeyiz ve dünya standartlarındaki espor canlı yayıncılık eğlencesini tüm dünyaya sunmaktaki isteğimizi bizlerle paylaştıkları için çok heyecanlıyız. Dört farklı ülkede beş BLAST etkinliği düzenledik ve yıl sonundaki büyük final şovu öncesi 2019’da yedi turnuva gerçekleştirdik.”

Leo Matlock açıklamasının devamında ise espor pazarı ve sponsorluk markaları için şunları aktardı: “Her bir BLAST Pro Series için en büyük ve en güçlü şekilde katlanarak büyüyoruz. Bizimle çalışan markaların listesiyle birlikte, yaklaşmakta olan etkinliklerimizin ardından kuşkusuz daha da büyüyeceğiz. Aynı zamanda bu süreç, bu tür bir ortaklığın her iki taraf için de ne kadar verimli olduğunu gösterecektir. Markaları, küresel ölçekte kitlesel olarak büyüyen bir sektöre getiriyoruz.”

BLAST Pro Series Miami, 13-14 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek. Dünyanın en iyi altı CS:GO takımı, 250.000$’lık bir ödül havuzu için birbirleriyle mücadele edecekler.

Espor dünyasının sponsorluk anlaşmalarını güncel olarak takip etmek için 5Mid ile kalın!

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir